iMagazine

Siri w Chevrolecie

26/03/2013, 18:09 · · · 6

Po zaanonsowaniu parę miesięcy temu przez Chevroleta, że będzie wykorzystywać Siri w swoich samochodach, na rynku pojawia się pierwszy model, Sonic (w Polsce nazywany Aveo), wyposażony w taką funkcjonalność.

Ciekawe czy Siri będzie dostępne na rynku Polskim? Osobiście uważam, że raczej nie mamy na co liczyć. Tym bardziej, że Siri natywnie nie wpiera naszego języka. Niemniej jednak zadałem pytanie PRowi General Motors w Polsce i czekam na odpowiedź.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

borewicz9 napisał(a):

Czym będzie się to różnić od iPhone’a podłączonego przez bluetooth do Peugeota Partnera z zeszłego roku w którym Siri aktywuję przyciskiem z lewej gałki przy kierownicy ?

Dominik Łada napisał(a):

Hmm, w sumie nie wiem. A jakim przyciskiem dokładnie to aktywujesz? Odbierania rozmowy?

borewicz9 napisał(a):

Tak to wygląda

borewicz9 napisał(a):

Górny, z lewe strony. Odbieranie połączeń jest na gałce po prawej razem z głośnością + – oraz następna poprzednia.
Peugeot Partner jest z 2011 roku.

Tomek Wałkuski napisał(a):

To funkcja, nie funkcjonalność :(

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK