iMagazine

Wunderlist wypuszcza wtyczkę ‘Add to Wunderlist’

27/03/2013, 08:28 · · · 4

Wielu z Was (również i ja) korzysta na pewno ze świetnej aplikacji to-do jaką niewątpliwie jest Wunderlist. Jakiś czas temu ukazała się wersja 2. i miło widzieć, że jest stale rozwijana, tym bardziej, że w jak najlepszym kierunku. Jednym ze świetnych dodatków, które ujrzały światło dzienne jest ‘Add to Wunderlist’.

‘Add to Wunderlist’ to wtyczka do Safari, Chrome oraz Firefoxa, która w błyskawiczny sposób pozwala na dodanie aktualnie przeglądanej strony do listy Wunderlist. Przy tym całość jest bardzo fajnie rozwiązana. Tytuł strony służy jako nazwa wpisu, natomiast wstęp (jeśli to jest artykuł) i link do strony są dodawane jako notatka.

Dodatkowo wtyczka ta zintegrowana jest już kilkoma największymi serwisami, jak Amazon, Gmail, Etsy, Wikipedią, YouTube, ebay, czy IMDb. Mało tego, istnieje również możliwość dodania takiego przycisku również na naszej stronie, bowiem 6Wunderkinder udostępnili kod źródłowy do zintegrowania z dowolną stroną.

A czy Wy korzystacie z Wunderlist?

Źródło:
6Wunderkinder
4

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


4
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Michał DziwiszMaciej SkrzypczakTomek W. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomek W.
Gość
Tomek W.

Używacie, używacie :). Tak na gorąco, ponieważ jeszcze nie testowałem tego rozwiązania – zastanawiam się na ile taka opcja jest przydatna w aplikacjach „to do’s”. Bardziej widzę jej zastosowanie w rozwiązaniach typu Evernote, no ale może jeszcze nie odkryłem wszystkich zastosowań…

Maciej Skrzypczak
Gość

Jak sama nazwa wskazuje „to do” oznacza „do zrobienia”. Taka wtyczka umożliwia dodanie stron do przeczytania lub do obejrzenia, co pokrywa się chyba z założeniami. Ja na przykład zapisuję już od dawna w Wunderlist ciekawe artykuły, którymi się inspiruję tworząc wpisy tutaj na iMagu. :)

Michał Dziwisz
Gość

Zadam takie głupie pytanie. Jak za pomocą wtyczki do FF dodać cokolwiek do tej aplikacji? Zainstalowałem dodatek, ale nie ma go ani w menu narzędzia FF, ani w menu kontekstowym, a sama wtyczka nie posiada żadnych opcji. Byćmoże gdzieś indziej to jest, ale jestem niewidomy i byćmoże mój czytnik ekranu nie interpretuje wszystkiego, jak powinien.

Maciej Skrzypczak
Gość

Właśnie zainstalowałem Firefoxa oraz dodatek do Wunderlist i u mnie wszystko działa jak trzeba. Przycisk znajduje się zarówno w pasku menu, jak i w menu kontekstowym oraz na dolnej belce okna przeglądarki. Być może musi Pan spróbować zainstalować wtyczkę jeszcze raz, bądź sprawdzić, czy w innych przeglądarkach to działa.