iMagazine Weekly na Flipboardzie – gorąco zapraszamy!

28/03/2013, 11:31 · · · 1

Wczoraj pojawił się Flipboard 2.0, który umożliwia tworzenie własnych magazynów. Grzechem byłoby z tego nie skorzystać, więc dla Waszej wygody zapraszam do iMagazine Weekly (oraz Android Magazine Weekly).

iMagazine Weekly, z założenia ma gromadzić nasze artykuły, recenzje, galerie zdjęć, podcasty i inne wiadomości w jednym miejscu, a poprzez „nasze” mam na myśli z iMagazine, Makowego ABCiPod.info.pl. Całość moderować będę ja, przynajmniej dopóki Flipboard nie umożliwi dodawania kolejnych osób do obsługi danego magazynu. Nie jestem pewien jaką grupę osób najbardziej zachęci – podejrzewam w tej chwili, że będą przeważały osoby, które nie śledzą naszych serwisów codziennie, a wolą w weekend usiąść sobie wygodnie na kanapie z dobrą kawą/piwem/drinkiem/herbatą1 i oddać się lekturze. Prawdopodobnie okaże się, że się mylę, ale w tym wypadku to akurat nic złego.

iMagazine Weekly w tytule będzie również miał tydzień danego roku – obecnie jest to trzynasty. Zdecydowałem się zawrzeć tą informację, abyście widzieli, że „coś” się zmienia i aktualizuje. Pomimo słowa „Weekly”, będę starał się aktualizować oba Flipboardowe magazyny codziennie, abyście mieli co czytać.

Jako, że Flipboard jest dostępny zarówno na iOS, jak i Androida, na iPada i iPhone’a, Nexusa małego i dużego, to mamy nadzieję, że pozwoli Wam to wygodnie korzystać z niego niezależnie od urządzenia. Flipboard Androidowy nie wspiera jeszcze w pełni magazynów, ale możecie je subskrybować bez problemów – nie zobaczycie jedynie okładki.

Subskrybuj iMagazine Weekly we Flipboardzie

Smacznego!

  1. Niepotrzebne skreślić.


1

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.