iMagazine

iMagazine 4/2013 – Audiofil z iPhone’em

18/04/2013, 17:37 · · · 27

Siedzę przy biurku w redakcji i spoglądam za okno i…wreszcie mamy wiosnę. Miała być już dawno, a jest dopiero od kilku dni. Gdy pisałem wstępniak do magazynu, padał śnieg i były temperatury zdecydowanie minusowe. Wiosna zaskoczyła drogowców!

Z drugiej strony, świat też zaskakuje. Na półwyspie koreańskim wrze i przy okazji dowiadujemy się, że mamy kolejnego macusera-celebrytę – Kima, który chętnie fotografuje się w otoczeniu nadgryzionych jabłek.

My też chcemy Was zaskoczyć. A jakże!

Norbert i Jarek sprawdzają, jak brzmi muzyka z iTunes odtwarzana na głośnikach za 250 tysięcy złotych. Wojtek zastanawia się nad tym, jak żyć po ogłoszeniu zamknięcia Google Readera. Kinga tłumaczy, czemu mniej znaczy więcej, a Paweł zamienia się w robota. Janek, wyjątkowo, pisze o pisaniu na iPadzie mini, a Gracjan tłumaczy nam czy hackintosh jest legalny.

Poza tym, wywiady z Evernote i Otulfilcem i wizyta w centrum projektowania dźwięku Philipsa. Tradycyjnie – dużo czytania na ciepłe wiosenne wieczory.

Plik PDF – 40,7MB (115 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Krzysztof Kwiatkowski napisał(a):

Przeczytałem prawie całe wydanie i jak zwykle super się czyta.

Dominik Łada napisał(a):

Staramy się:-)

Krzysztof Kwiatkowski napisał(a):

…I bardzo dobrze Wam to wychodzi :)

Antoni napisał(a):

Witam,
mam problem z aplikacją iMagazine w newsstandzie. Wcześniej jak korzystałem z iPhona 4S było wszystko okej. Teraz na iPadzie Mini aplikacja na początku bardzo długo pokazuję czarny ekran, a potem wyrzuca mnie do springboarda. Próbowałem już dużo rzeczy (odinstalowywanie aplikacji etc itp). Aplikacja z iTunes Store US. Jest jakiś sprawdzony sposób na ten problem?

Dominik Łada napisał(a):

Nasza aplikacja NIGDY nie była dostępna na iPhone…

Antoni napisał(a):

Mega sorry chodziło mi oczywiście o iPada 3! w miedzyczasie pisałem na innym forum o iPhonie i chyba jeszcze o tym myślałem.. tak czy owak mój problem niestety wciąż aktualny :-(

rwe napisał(a):

Coś ten nowy grafik się ślimaczy z tym majowym wydaniem :-). Wiernie czekam dalej!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK