iMagazine

Goodbye FitBit Zip… [Aktualizacja – znaleziony!]

24/04/2013, 13:49 · · · 9

No i stało się. Niestety zgubiłem swojego FitBit Zipa. Niestety wypadł z gumowej obudowy i najwyraźniej ktoś musiał połaszczyć się i go sobie wziąć. Została mi sama obudowa, którą widzicie na zdjęciu.

Zdążyłem przejść może z 500 m od domu, gdy zorientowałem się, że na pasku mam samą obudowę. Wróciłem dokładnie tą samą trasą jaką szedłem i niestety już nic nie znalazłem.

Jak opisywałem w marcowym iMagazine, FitBit Zip przymocowywany był do paska, przy pomocy gumowej obudowy. Okazuje się, że potrafi z niej wypaść. Zupełnie nie wiem jak to się stało, ale się stało. Teoretycznie ściśle przylegał do gumy i nie było łatwo go wyjąć, a jednak sam wypadł. Musiałem jakoś zaczepić ręką, może bluzą, nie wiem.

Wielka szkoda, bo przyzwyczaiłem się do niego. Z drugiej strony, chyba po raz pierwszy zgubiłem jakiś gadżet. Tym bardziej taki, z którego stale korzystam.

Teraz znów staję przed dylematem – co zrobić? Kupować nowy, inny, czy darować sobie w ogóle? Mam nadzieję, że wątpliwości rozwieje mi Wojtek w majowym iMagazine, do którego przygotowuje artykuł nt różnych krokomierzy.

Myślę, że tym razem jeśli wybiorę, to jednak jakąś opaskę. JawboneUp? FitBit Flex?

Zobaczymy.

[Aktualizacja – 25.04.2013]

Jakaś dobra dusza znalazła i zostawiła w szkole u mojego syna, a ja dziś mimochodem spytałem się czy przypadkiem nikt nie zgłosił się…są dobrzy ludzie!;-) Niestety tym samym szlag trafił opcję kupna czegoś nowego;-/

9

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


9
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
MsJKHRoNDamian SBuzukDominik Łada Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Czujny
Gość

Auć!

Dominik Łada
Gość

No właśnie, auć…

smartkid
Gość

Właśnie z tego względu nie zdecydowałem się na tego typu urządzenie. Prawdopodobieństwo, że go zgubię jest zbyt wysokie. Postawiłem na Jawbone UP.

Dominik Łada
Gość

Korci mnie Flex, bo to FitBit i mam już tu konto…tyle, że go jeszcze nie ma

MsJ
Gość
MsJ

Ma byc dostepny 21 maja wiec juz za chwile :)

Buzuk
Gość
Buzuk

Współczuję. Dokładnie tego samego się obawiam z One, dlatego noszę go… luzem w kieszeni spodni. Jakieś obawy mam co do tego gumowego dynksu i jak widać uzasadnione :(

Damian S
Gość
Damian S

Bierz JawboneUp :) ładniejszy jest xd

KHRoN
Gość

Jakim sposobem mógł wypaść z… jakkolwiek to nazwać, gumowego holdera, do którego wchodzi na wcisk?

Dominik Łada
Gość

Właśnie nie mam pojęcia jak to się stało