Mastodon

Internet w kieszeni, czyli TP-LINK M5350

6
Dodane: 11 lat temu

Dostęp do internetu to obecnie jeden z czynników, bez których większość osób nie jest w stanie pracować. Niestety, niewiele komputerów jest wyposażonych w moduł 3G, w związku z czym konieczne jest stosowanie zewnętrznych urządzeń, które połączą nas z siecią. Jednym z bardziej funkcjonalnych rozwiązań jest bezprzewodowy router TP-LINK M5350.

Urządzenie jest mobilnym hotspotem, który może udostępniać połączenie za pośrednictwem WiFi maksymalnie dziesięciu urządzeniom. Czas jego pracy to około 7 godzin, dodatkowo może być ładowany przez port USB komputera. Dane dotyczące działania routera można odczytać na małym wyświetlaczu ciekłokrystalicznym. Pomimo dużej baterii oraz ekranu, samo urządzenie jest niewielkich rozmiarów i bez trudu mieści się w kieszeni spodni czy marynarki.

Szczegółowe dane urządzenia znajdziecie na stronie firmy TP-LINK. Test pojawi się natomiast w najbliższym wydaniu iMagazine.

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 6

Nie miałem dostępu do karty Aero2, ale powinno działać. Zakres częstotliwości modułu GSM pokrywa się z częstotliwościami, na których dostępne jest Aero2 (konkretniej zaś – 900 MHz).

Może ktoś z czytelników, będzie miał dostęp i przetestuje konkretnie z kartą Aero2. Bo to nie tylko o częstotliwość chodzi. Jestem bardzo ciekaw. Jeżeli działa, to kupuję koniecznie.

W telefonie też? Czyli co? Wprowadzą własne urządzenia do komputerów? To chore!