iMagazine

i-FlashDrive HD – pendrive dla maka, peceta i iPhone’a

09/05/2013, 12:15 · · · 3

W ofercie firmy Alstor pojawiło się kolejne rozwiązanie dedykowane dla użytkowników produktów Apple. i-FlashDrive HD to pierwsza i jak dotąd jedyna pamięć zewnętrzna, kompatybilna zarówno z makami i pecetami, jak i z urządzeniami z systemem operacyjnym iOS. i-FlashDrive HD firmy PhotoFast umożliwia transfer zdjęć, filmów oraz innych danych pomiędzy komputerem, a urządzeniami z systemem iOS,  takimi jak iPhone, iPad i iPod Touch.

i-FlashDrive HD jest praktycznym rozwiązaniem rozszerzającym pojemność pamięci w urządzeniach z iOS. To jedyna pamięć przenośna certyfikowana przez Apple, kompatybilna z urządzeniami wyposażonymi w złącza Lightning oraz 30-pinowe. Dzięki i-FlashDrive HD można bezproblemowo przenosić, przeglądać i udostępniać dokumenty, zdjęcia oraz pliki wideo i audio, bez potrzeby korzystania z WiFi, połączeń sieciowych czy zasilania. i-FlashDrive działa również bezproblemowo po podłączeniu do standardowego portu USB, zapewniając tym samym kompatybilność z różnymi systemami operacyjnymi, w tym iOS 6, Windows XP/7/8, OSX i Linux.

Bezpłatna aplikacja dostępna w języku polskim w App Store instaluje się automatycznie przy pierwszym podłączeniu pamięci. Program umożliwia tworzenie folderów, dokumentów tekstowych, importowanie zdjęć z rolki aparatu, wklejanie zawartości schowka, nagrywanie dźwięków, tworzenie kopii zapasowej listy kontaktów, szyfrowanie prywatnych plików oraz edytowanie dokumentów. Z łatwością można również odtwarzać filmy oraz muzykę bezpośrednio z i-FlashDrive HD, bez konieczności synchronizacji z iTunes. Integracja z Dropboxem zapewnia uzyskanie dodatkowego miejsca.

Obecnie w sprzedaży dostępne są 4 wersje i-FlashDrive HD o pojemności:

  • 8GB w cenie 249 PLN brutto
  • 16GB w cenie 399 PLN brutto
  • 32GB w cenie 599 PLN brutto
  • 64GB w cenie 999 PLN brutto

iflashdrive

Wersje 32 GB oraz 64GB zostały wyposażone w przejściówkę, umożliwiającą podłączenie do 8-pinowego złącza Lightning.

Specyfikacja:

Wymiary: 25.9 x 9 x 52.46 mm
Waga: 18 g
OS: iOS 6/ Windows XP/ Windows 7/ Windows 8/ OS X/ Linux
Pojemności: 8 GB, 16 GB, 32 GB i 64 GB
Wymagania: Pobranie darmowej aplikacji “i-FlashDrive HD” z AppStore
Szybkość transferu: 10 MB/s dla USB, 2.5 MB/s dla iPad 2 oraz 1.5 MB/s dla iPhone

i-FlashDrive HD jest już dostępny w większości sklepów w całym kraju oraz w sklepie internetowym www.sklep.icorner.pl.

Szczegółowe informacje na temat i-FlashDrive HD można znaleźć na stronie www.icorner.pl.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Michał napisał(a):

64GB 999PLN a nie PLB :)

Dominik Łada napisał(a):

Dzięki – poprawione.

Grzegorz Burzyński napisał(a):

Bardzo fajnie, że mniejsze pamięci nie mają przejściówki.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK