iMagazine

Zmiana nazw albumów zdjęć na iOS

13/05/2013, 10:34 · · · 3

Aplikacja Zdjęcia na iOS pozwala na segregowanie fotografii w albumach. Zmiana nazwy utworzonego już zbioru nie jest widoczna na pierwszy rzut oka, jednak jak najbardziej można jej dokonać.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

W celu zmiany nazwy albumu zdjęć należy wybrać przycisk Edytuj, a następnie dotknąć wybranej nazwy. Po dokonaniu korekty wystarczy wcisnąć przycisk Gotowe, by tekst został zapisany. Operacja wygląda podobnie na iPhonie i iPadzie, jedyną różnicą jest wygląd aplikacji na obu urządzeniach.

Obraz 12.05.2013, godz. 17.33

Źródło: OS X Daily


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

villovsky napisał(a):

a ja mam pytanie: czy jest jakikolwiek sposób na to żeby zdjęcia przeniesione do albumu który sam stworzę – przykładowo „samochody” był przeniesione a nie skopiowane z rolki aparatu? troche to irytujące że w rolce jest wszystko a nie tylko to co rzeczywiście tam być powinno. Później odszukać w tym gąszczu konkretne zdjęcie to masakra..

januszp napisał(a):

Niestety , nie działa ta funkcja w iPh 5, po naciśnięciu Edycja nazwy folderów są nieaktywne.

Paweł Hać napisał(a):

U mnie działa. Nie da się zmienić nazwy Rolki aparatu i Biblioteki zdjęć. Można natomiast edytować nazwy tych albumów, które utworzyło się samemu.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK