iMagazine

Mailbox trafił na iPada

23/05/2013, 14:29 · · · 6

Od wydania aplikacji Mailbox na iPhone’a minęły trzy miesiące. Dziś w App Store pojawiła się wersja programu przeznaczona na tablet Apple.

Twórcy Mailbox zapowiedzieli, że ich aplikacja pojawi się zarówno na wszystkich urządzeniach z iOS, jak i na OS X. Jak widać, powoli wywiązują się z tej obietnicy. Mailbox na iPadzie ma interfejs, który na pierwszy rzut oka przypomina systemową aplikację poczty. Działa jednak tylko w trybie poziomym, co nie jest zbyt wygodne. Jednocześnie widoczna jest lista wiadomości oraz podgląd otwartej konwersacji.

20130523-145156.jpg

Obsługa programu wygląda dokładnie tak samo, jak na iPhonie. Krótkimi i długimi przesunięciami w prawo bądź lewo archiwizujemy i usuwamy wiadomości, bądź też odkładamy je do przeczytania później lub przypisujemy do list. Oczywiście po osiągnięciu „inbox 0” nagradzani jesteśmy zdjęciem. Aplikacja synchronizuje się jedynie z kontami Gmail, twórcy zapowiedzieli jednak, że wkrótce zostanie wprowadzona obsługa innych usług pocztowych, w tym iCloud.

20130523-145302.jpg

Pojawienie się Mailbox na iPadzie znacznie ułatwi moją pracę. Na iPhonie korzystam z niej od dawna, więc moje wiadomości trafiają do odpowiednich katalogów. Ich podgląd w systemowym Mailu na OS X nie sprawia problemów, ale na iPadzie nie jest już tak wygodny. Nie bez znaczenia jest też interfejs Mailboxa – jest po prostu nowocześniejszy i bardziej intuicyjny niż ten, który proponuje Apple.

Link do Mailboxa w App Store (aplikacja uniwersalna): https://itunes.apple.com/pl/app/mailbox/id576502633?mt=8

6

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
https://scamfighter.net/review/essaybot.comhttps://skywritingservice.com/blog/category/popular-topics/page/10/https://smartessayrewriter.com/blog/future-simple-tense-with-rules-and-examplesprofessionals creators service online class mentor comPaweł Hać Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomasz Kraszewski
Gość
Tomasz Kraszewski

na moim iPadzie (3rd gen.) interface wygląda bardziej jak na iPhone. z lewej jest ten pasek menu, na środku obecnie otwarta lista wiadomości, na prawo jednak nie ma nic. nie jest tak jak u Ciebie na zdjęciach że cała przestrzeń jest zajęta.
załączam zdjęcie poglądowe oraz pytanie. Co jest nie tak?

Paweł Hać
Gość

Wszystko jest u Ciebie ok – po prawej pojawia się treść wiadomości, masz pustą skrzynkę, więc nic się tam nie może wyświetlić.

professionals creators service online class mentor com
Gość

The appearance of Mailbox on iPad will significantly simplify my work as well. I have already used it on the iPhone for a long time, so my messages go to the appropriate catalogs.

https://smartessayrewriter.com/blog/future-simple-tense-with-rules-and-examples
Gość

As I mentioned in my previous comment, I continued my research. So, thank you for the additional information. Good for you!

https://skywritingservice.com/blog/category/popular-topics/page/10/
Gość

The application is synchronized only with Gmail accounts, but the developers announced that other email services will soon be introduced.

https://scamfighter.net/review/essaybot.com
Gość

This is useful information for my new project.