iMagazine

HK Center

Porównanie prędkości iOS 6.1.4 z iOS 7 beta 1

14/06/2013, 00:31 · · · 7

Michał Cichecki, który ostatnio podesłał nam skrót z otwarcia WWDC 2013, porównał prędkość działania pierwszej bety iOS 7 z iOS 6.1.4 na iPhonach 5. Wniosek – mimo, że to beta, to jest naprawdę szybka.

7

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
KonradmichalskotnickiLeesiuuMaciej KurekPiotr Potęga Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł MMR
Gość
Paweł MMR

Potwierdzam. iOS 7 beta 1 jest naprawdę szybki, choć czasem zupełnie bez powodu zdarza mu się przyciąć na jakiejś animacji. Od poniedziałkowego wieczora kilka razy zdarzyło się też, że przy wykonywaniu przypadkowej czynności wszystko zniknęło z ekranu i pokazało się białe logo Apple.
Mimo to, jak na betę system jest bardzo stabilny. Z ponad 100 aplikacji, które mam zainstalowane nie działa tylko Skype.

Kuba
Gość
Kuba

na iPhone 4 jest tragicznie wolna, zacina sie, resetuje. Przelaczanie kart w safari trwa wieki.

Maciej Kurek
Gość

Najlepiej mają użytkownicy iPhone 5 ponieważ posiada 1GB pamięci RAM, 4 oraz 4S 512MB, a beta jest bardziej pamięciożerna niż iOS 6.1 po JB.

Piotr Potęga
Gość
Piotr Potęga

Na 4s’ie IOS 7 jest wolniejszy

Leesiuu
Gość
Leesiuu

pewnie dlatego, że 4S jest słabszy ;)

michalskotnicki
Gość
michalskotnicki

Wszystko pięknie to na iPhone 5 działa. Na iP 4 działa tragicznie. Wszystko się zawiesza. Czeste crashe w postaci nieoczekiwanego pojawienia sie logo apple (tego z iOS6 a nie płaskiego z najnowszej wersji systemu) to juz norma. Mozna z tym jakoś żyć. Jedynie co mnie irytuje to brak przezroczystosci dolnej i górnej belki. Mam nadzieje ze w finalnej wersji ten „ficzej” pojawi się w iPhone 4.

Konrad
Gość
Konrad

Gdyby nie błąd z baterią w becie 1, to można by ją normalnie używać. A tak.. od gniazdka się nie można oddalić :- (