Mastodon

Film “Jobs” ostatecznie 16 sierpnia w kinach w USA

12
Dodane: 11 lat temu

Już wiemy kiedy ostatecznie będzie premiera filmu “Jobs” z Ashtonem Kutcherem w roli głównej – w USA będzie to 16 sierpnia.

Kiedy w Polsce? Jeszcze nie wiemy. Czekamy na odpowiedź od polskiego dystrybutora.

Póki co zobaczcie trailer – wg mnie wygląda bardzo obiecująco. Liczę, że jednak nie zawiodę się.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 12

Wlasnie obejrzalam ten film i jestem w szoku poniewaz jest w nim antypolska propaganda w postaci dialogu o Polish jokes, ktore dyskryminuja Polakow i przedstwiaja ich jako idiotow. Ta konwersacja jest na poczatku filmo pomiedzy Steve’em i jego kolega ktory przdstawia sie jako Polak a jest Zydem pewnie polskiego pochdzenia. Te zarty osmieszajace Polakow nic nie wnosza do filmu i sa wyrwane z kontekst, rezyser i producent po porstu wrzucil to aby przemycic swoja nienasisc do Polski i Polakow. Jest to tym smutniejsze ze ten fil mowi p realizacjo amerykansiego marzenia o sukcesu. American dream, dlatego ta sztuczka z Polish jokes jest jeszcze bardziej bolesna! ZBOJKOTUJCIE TEN FILM W POLSCE!

Droga Małgosiu – Idź i walnij się główka o najbliższą ścianę – może Ci przejdzie! To jest FILM, a Polish Jokes są obecne w USA tak jak Russian, Cuban, Mex, etc. jokes :-)

“pewnie polskiego pochdzenia.” pewne jest tylko jedno. Ktoś tutaj albo się naćpał… albo ma okres.

Czyli połowe polskich filmów powinno bojktowoać pół świta, śmiejemy się z niemców, rosjan, francuzów, w starszych polskich filmach z czarnoskórych itp. – droga Małgosiu – więcej dystansu.

Film jest ekranizacją książki. Przeczytaj ją a następnie zabierz się za komentowanie.

No tak, z czarnoskórych jest śmiesznie, ale jak ktoś już coś o Polakach powie to jest wielkie gówno.