iMagazine

Przywracanie zarchiwizowanych wiadomości e-mail

02/08/2013, 19:39 · · · 0

Systemowa aplikacja Mail na iOS pozwala nie tylko usuwać, ale i archiwizować wiadomości. W tym drugim przypadku można je błyskawicznie przywrócić do skrzynki odbiorczej.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Aby przywrócić zarchiwizowane wiadomości, należy wejść do aplikacji Mail, a następnie wybrać z określonej skrzynki odbiorczej katalog Archiwum. Kolejnym krokiem jest naciśnięciu przycisku Edycja.

20130802-193748.jpg

Zaznaczamy wiadomości, które chcemy przywrócić, a następnie dotykamy przycisk Przenieś, umieszczony na dole ekranu. Teraz wybieramy katalog Przychodzące. Zaznaczona poczta zostanie przywrócona do skrzynki odbiorczej.

20130802-193835.jpg

Źródło: OS X Daily


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK