iMagazine

Jak wyłączyć pokaz zdjęć na zablokowanym ekranie iPada?

08/08/2013, 21:26 · · · 3

Jak pewnie wiecie z zablokowanego ekranu iPada można uruchomić pokaz zdjęć, które się na nim znajdują. Ale być może ktoś nie chce dawać takiego dostępu? Zobaczmy więc, jak tę opcję wyłączyć.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Sposób na wyłączenie dostępu do pokazu zdjęć jest dość łatwy. Wiąże się jednak z włączeniem blokady dostępu do urządzenia z poziomu zablokowanego ekranu iPada.

Wystarczy, że przejdziemy do UstawieńOgólneKod blokady. Jeśli nie mieliśmy ustalonego kodu musimy najpierw go uruchomić wybierając przycisk Włącz kod.

Następnie wyłączamy pokaz zdjęć suwakiem przy Ramka obrazka.

Od tej chwili na zablokowanym ekranie nie znajdziemy już przycisku uruchamiającego pokaz zdjęć.

Źródło: OS X Daily


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Robert Stachnik napisał(a):

super a na iPhone

Jerry napisał(a):

iPhone w ogóle nie ma tej funkcji.

Robert Stachnik napisał(a):

jest tak jak napisałeś :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK