iMagazine

Olloclip Quick-Flip – ułatwienie dla fotografujących iPhonem

13/08/2013, 17:50 · · · 0

Firma Olloclip znana jest przede wszystkim z obiektywów zewnętrznych, przeznaczonych do smartfonów Apple. Dziś w ofercie sklepu iCorner pojawił się kolejny produkt tej firmy – obudowa Quick-Flip, która ułatwia wykorzystanie iPhone’a jako aparatu fotograficznego.

Quick-Flip wyposażone jest w  zaślepkę, która przykrywa aparat smartfona.  Po odsunięciu jej powstaje miejsce, do którego podłączamy obiektyw Olloclip. Klapka może zostać wykorzystana również jako spust migawki. Razem z obudową dostajemy adapter Pro-Photo, który służy do mocowania lampy błyskowej lub statywu.

Obudowa Quick-Flip występuje w dwóch wersjach: przeznaczonej dla iPhone’a 4 i 4S oraz dla iPhone’a 5 i iPoda touch 5. generacji. Oba warianty dostępne są w sklepie iCorner w cenie 149 zł.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK