iMagazine

Go2Stop – polskie aplikacje w App Store

20/08/2013, 17:19 · · · 8

Go2StopMap_ikonaGo2Stop jest aplikacją z rozkładami jazdy komunikacji miejskich wielu miast polskich, zawierającą bazy wszystkich linii autobusowych, tramwajowych oraz nocnych w poszczególnych miastach.

Program pracuje bez połączenia z internetem, który potrzebny jest tylko w momencie pobierania aktualizacji baz danych z rozkładami.

Go2Stop został napisany pod kątem zgodności z funkcją VoiceOver, zatem może okazać się pomocny osobom niewidomym.

Program działa w wersji Freemium, to znaczy, że podstawowe funkcję są dostępne za darmo, a zaawansowane wymagają opłaty abonamentu za wersję Premium.

W programie przez 24 godziny od pobrania działa wersja Premium (wszystkie dostępne w programie opcje, bez reklam), po upływie tego czasu program przełącza się automatycznie na wersję Free, w której wyświetlane są też reklamy i zablokowane są niektóre opcje, np. dostęp do map offline, maksymalnie 5 pozycji ulubionych dla danego miasta, jednoczesna aktualizacja kilku baz danych.

Zmiany w wersji 3.0.6:
Nowa wersja wprowadza śledzenie lokalizacji pojazdów dla miast: Białystok i Wrocław.

Nazwa producenta: Krzysztof Pliszka – Kakaki Soft

Kategoria w App Store: Travel

Bezpośredni link do polskiego App Store:
https://itunes.apple.com/pl/app/id576150983?mt=8

Cena: Free + Premium 3 mieś. 0,89 Euro lub 12 mieś. 2,69 EURO

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Leesiuu napisał(a):

polecam ! Lepszej apki na polskę nie ma!

Robert Stachnik napisał(a):

Polecam dobry produkt :) miły, szybki kontakt z autorem :)

Damian Mury napisał(a):

A czy zna ktoś aplikację tego typu, która wyszukuje połączenia w USA ?
Głównie chodzi mi o miasta: Los Angeles, San Francsico

Dominik Łada napisał(a):

Google Maps? Apple Maps?

Damian Mury napisał(a):

Dzięki Dominik, chyba będę musiał zostać przy Google Maps, bo wybieram się z androidem (niestety).

Ale jak ktoś by sobie przypomniał, nazwy aplikacji mile widziane.

Igor Langer napisał(a):

Polecam. Bardzo użyteczny program. A dodatkowo informuję, że zapłata za wersję premium poprzez stronę webową aplikacji to 5 złotych:)

Qdlaty napisał(a):

Nowsza wersja dawnej aplikacji Scheduler Poland. Jeśli szukasz rozkładu Komunikacji Miejskiej to program dla Ciebie. Gdybym nie poznał Jak.Dojade.pl to pewnie nadal bym używał. Program ma jeden mankament – otóż, gdy w Poznaniu zmienia się rozkład jazdy aktualizacja często dociera po 3-5 dniach od aktualizacji. Przez ten czas masz nie aktualny rozkład.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK