iMagazine

Wacom Intuos Creative Stylus — piórko z naciskiem dla iPada!

22/08/2013, 13:11 · · · 4

Wacom, oprócz tabletów Cintiq Companion i Cintiq Companion Hybrid, zapowiedział również wprowadzenia pierwszego na rynku profesjonalnego narzędzia do rysowania na iPadzie za pomocą piórka obsługującego 2048 stopni nacisku.

Wacom Intuos Creative Stylus 01

Intuos Creative Stylus łączy się z iPadem za pomocą Bluetooth 4.0 i jest zaprojektowany dla modeli iPad 3, 4 oraz mini. Do poprawnej obsługi potrzebne są dedykowane aplikacji. Obecnie są to AutoDesk SketchBook Pro for iPad, ArtRage, Bamboo Paper, ProCreate oraz Psykopaint. Piórko wykonanego jest ze szczotkowanego aluminium, które ma mu zapewnić trwałość i odpowiednią jakość. Jest też dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych — czarnej oraz niebiesko–czarnej. Do jego działania potrzebna jest jedna bateria AAAA, która zapewnia „wiele dni pracy.”

W komplecie otrzymujemy pudełko, piórko, zapasową baterię i dwie zapasowe końcówki. Cena całości wynosi 99,90 euro i jest od dzisiaj dostępna w sklepie Wacoma.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

paweljonca napisał(a):

zapakować.

lookash napisał(a):

Bateria AAA ;)

Hash napisał(a):

Brałbym! Ale nie mam iPada.

huczas napisał(a):

czyli czas sprzedać iPad2 i rozejrzeć się za nowszym :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK