iMagazine

Belkin nawiązał współpracę z LEGO

27/08/2013, 14:36 · · · 8

Jestem wielkim fanem LEGO. Uważam, że jest to jedna z najgenialniejszych zabawek jakie kiedykolwiek wymyślono. Godzinami potrafiłem się nimi bawić, a teraz lubię asystować mojemu synowi, gdy on buduje. Jestem AFOLem.

Bardzo się ucieszyłem, gdy się dowiedziałem, że marka Belkin rozpoczęła niedawno kilkuletnią współpracę z Grupą LEGO. Serio. To jest wyjątkowe połączenie. Dwa lata temu pisaliśmy już o obudowach kompatybilnych z LEGO, ale teraz współpraca jest oficjalna i stoi za nią duża firma.

Belkin i LEGO za cel postawiły sobie wspólne stworzenie innowacyjnych i nietypowych akcesoriów do urządzeń mobilnych. Pierwsze efekty w postaci oryginalnych etui, inspirowanych legendarnymi duńskimi klockami, można będzie już od września kupić w Polsce.

Jako pierwsze, będziemy mogli kupić obudowy dla iPhone 5 oraz iPod Touch z ostatniej rewizji.

Oczywiście obudowa to dopiero początek – każdy będzie mógł ją sobie dowolnie obudować klockami. Dla mnie bomba.

Nie znamy jeszcze dokładnych cen. Jak tylko będziemy coś więcej wiedzieli, od razu Was o tym poinformujemy. Na razie Norbert buduje swoją obudowę – o efektach będziecie mogli u nas niebawem przeczytać.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Jakub Nietrzeba napisał(a):

No dobra, dziwny news. Na stronie shop.lego.com widziałem je dwa miesiące temu, nie pamiętam cen, bo iPhone mnie nie interesuje, ale były tam.

Dominik Łada napisał(a):

Oficjalnie ogłoszono współpracę w zeszłym tygodniu

Jakub Nietrzeba napisał(a):

Wymówki. Po prostu przyszedł mail od PR na skrzynkę i się nie zrobiło researchu. Spoko, takie rzeczy to standard w dzisiejszych czasach.

Dominik Łada napisał(a):

Oficjalna premiera produktów Belkina na licencji LEGO miała miejsce…dziś… => http://www.belkin.com/us/pressreleases/8799861408828

Jakub Nietrzeba napisał(a):

No dobra, niech będzie, to mnie przekonuje – czyli goście ze sklepu dali ciała i wsypali niespodziankę – ale nikogo to nie obeszło.

Dominik Łada napisał(a):

Po pierwsze są to ceny w US, po drugie w moim polskim źródle nie było cen, także nie miałem czego podawać;-)

Jakub Nietrzeba napisał(a):

OK, bo jeszcze koledze biurko obok iPhone wysiądzie, i będzie na mnie, ale zaktualizować artykuł to by wypadało.

Dominik Łada napisał(a):

A co mam zaktualizować? Cen jeszcze nie znamy

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK