iMagazine

Bezprzewodowy głośnik OontZ od Cambridge Soundworks

29/08/2013, 13:23 · · · 1

Amatorzy mobilnego słuchania muzyki mogą wybierać spośród wielu rodzajów głośników bezprzewodowych. Do producentów tego typu urządzeń dołączyła firma Cambridge Soundworks, prezentując serię głośników OontZ.

Podstawowy model OontZ charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami i prostą konstrukcją. Na boku obudowy posiada on przyciski do sterowania głośnością, odtwarzaniem oraz odbieraniem połączeń. Ma też wbudowany mikrofon, może więc z powodzeniem pełnić funkcję głośnika do rozmów telefonicznych. To zdecydowanie najciekawsza funkcja tego urządzenia, dzięki której może znaleźć zastosowanie obok bardziej zaawansowanego sprzętu audio. Zasilany jest za pomocą wbudowanego akumulatora, który ładuje się za pośrednictwem portu USB.

Urządzenie łączy się ze źródłem dźwięku bezprzewodowo, za pośrednictwem Bluetooth, lub też poprzez kabel mini Jack. To, co wyróżnia go na tle konkurencji, to dość niska cena względem oferowanych funkcji – można go nabyć już za 199PLN.

Szczegółowy test głośnika OontZ będziecie mogli przeczytać w październikowym wydaniu iMagazine.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Jakub napisał(a):

Racją jest, że rynek rozwija się błyskawicznie, ale jeśli chodzi o takie właśnie urządzonka to osobiście wolałbym coś w jaskrawym stylu http://mymusicangel.pl/product.php?id=2 :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK