iMagazine

Nowe aplikacje dla Apple TV

29/08/2013, 00:23 · · · 5

apple_tvWczoraj nasze Apple TV podłączone do polskiego iTunes ID wzbogaciły się o nową aplikację. Vevo, bo tak się ona nazywa to serwis z teledyskami od wytwórni muzycznych takich jak EMI,  Universal Music Group, Sony Music. Aplikacja działa z terenu Polski ale wydaje się być zupełnie nie przygotowana na nasz rynek. Część tekstów mamy przetłumaczone na język polski, a cześć nie. Dodatkowo te przetłumaczone wydają się żywcem wyjęte z automatycznego tłumacza.
W Polsce dostaliśmy ten jeden nowy kanał, ale w innych państwach doszły np. Disney Channel, Disney XD, The Weather Channel, Smithsonian Channel, ESPN i ESPN sport. Najdziwniejsze w Apple TV jest to, że te aplikacje pojawiają się same i same mogą zniknąć. Mam nadzieję, że kolejna generacja Apple TV przyniesie nam prawdziwy Apple TV Store z tymi aplikacjami, którymi będziemy mogli samo zarządzać.

5

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Piotr PokraczyńskiPiotr KwiatkowskiKacper Majdan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kacper Majdan
Gość

Sam na to strasznie czekam.

Piotr Kwiatkowski
Gość

Największy skandal ;-) to jest taki, że jako jeden z niewielu krajów nie mamy dostępu do NBA League Pass z poziomu Apple TV. Nawet na xboxie można oglądać NBA z wykupionym dostępem do LP.

Piotr Pokraczyński
Gość
Piotr Pokraczyński

Wcale mnie to nie dziwi :)

Piotr Kwiatkowski
Gość

A mnie dziwi, bo Polacy są w czołowej 10 krajów pod względem wykupionej liczby subskrypcji NBA LP.

Piotr Pokraczyński
Gość
Piotr Pokraczyński

No co Ty, poważnie ? Teraz to mnie zdziwiłeś, myślałem że jak coś w necie kosztuje 300zł to u nas nikt tego nie kupi. Ale pewnie niewielki procent tych osób korzysta ze sprzętu Apple. Miejmy jednak nadzieję że kiedyś dostaniemy możliwość oglądania NBA przy pomocy ATV :)