iMagazine

Nowe aplikacje dla Apple TV

29/08/2013, 00:23 · · · 5

apple_tvWczoraj nasze Apple TV podłączone do polskiego iTunes ID wzbogaciły się o nową aplikację. Vevo, bo tak się ona nazywa to serwis z teledyskami od wytwórni muzycznych takich jak EMI,  Universal Music Group, Sony Music. Aplikacja działa z terenu Polski ale wydaje się być zupełnie nie przygotowana na nasz rynek. Część tekstów mamy przetłumaczone na język polski, a cześć nie. Dodatkowo te przetłumaczone wydają się żywcem wyjęte z automatycznego tłumacza.
W Polsce dostaliśmy ten jeden nowy kanał, ale w innych państwach doszły np. Disney Channel, Disney XD, The Weather Channel, Smithsonian Channel, ESPN i ESPN sport. Najdziwniejsze w Apple TV jest to, że te aplikacje pojawiają się same i same mogą zniknąć. Mam nadzieję, że kolejna generacja Apple TV przyniesie nam prawdziwy Apple TV Store z tymi aplikacjami, którymi będziemy mogli samo zarządzać.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Kacper Majdan napisał(a):

Sam na to strasznie czekam.

Piotr Kwiatkowski napisał(a):

Największy skandal ;-) to jest taki, że jako jeden z niewielu krajów nie mamy dostępu do NBA League Pass z poziomu Apple TV. Nawet na xboxie można oglądać NBA z wykupionym dostępem do LP.

Piotr Pokraczyński napisał(a):

Wcale mnie to nie dziwi :)

Piotr Kwiatkowski napisał(a):

A mnie dziwi, bo Polacy są w czołowej 10 krajów pod względem wykupionej liczby subskrypcji NBA LP.

Piotr Pokraczyński napisał(a):

No co Ty, poważnie ? Teraz to mnie zdziwiłeś, myślałem że jak coś w necie kosztuje 300zł to u nas nikt tego nie kupi. Ale pewnie niewielki procent tych osób korzysta ze sprzętu Apple. Miejmy jednak nadzieję że kiedyś dostaniemy możliwość oglądania NBA przy pomocy ATV :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK