iMagazine

Chłopek – polskie aplikacje w App Store

30/08/2013, 09:53 · · · 1

ikonkaGra polega na umiejętnym przejściu przez osiem pól chłopka tj. przez wszystkie osiem klas dawnej szkoły podstawowej, wrzucaniu kamyczka w kolejne pola „chłopka”.

Teraz już nie potrzebujesz kredy, ani wolnego miejsca na chodniku, by przypomnieć sobie jedną ze swoich ulubionych gier z dzieciństwa.

NAZWA PRODUCENTA:
Natalia Fiebig
www.fiebig.pl

KATEGORIA W APPLE STORE:
Games

LINK DO POLSKIEGO APPLE STORE:
https://itunes.apple.com/pl/app/chlopek/id681465702?mt=8

CENA:
0.89 EURO

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Marucins napisał(a):

„Teraz już nie potrzebujesz kredy, ani wolnego miejsca na chodniku, by przypomnieć sobie jedną ze swoich ulubionych gier z dzieciństwa.”

:D

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK