iMagazine

iMagazine 9/2013 – Jobs

30/08/2013, 20:18 · · · 21

Koniec wakacji. Szkoda. Były świetne, z relatywnie dobrą pogodą. Mam nadzieję, że wypoczęliście. Liczę też, że wojaże się udały i jesteście gotowi do nowych wyzwań. A jest ich przed nami kilka. iMagazine pomoże Wam je opanować.

Paweł pomaga wrócić do szkoły po wakacjach. Michał i Wojtek podpowiadają, co się zmieni i jak będą działać iOS 7 oraz OSX 10.9. Norbert pokazuje, że Android może współpracować z iOS w dosyć niecodziennych warunkach. Kinga przekonuje, że Apple wcale się nie kończy. Wyzwaniem jest też nowy film o Jobsie, który recenzuje Jasiek.

Polecam Wam też drugą część felietonu Gracjana o tym, co możemy zrobić z e-bookami oraz Łukasza „wychodzenie ze strefy komfortu”.

Smacznego!

Plik PDF – 64,6MB (150 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

21

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


 • mr_pit

  nie wiem czy tylko u mnie ale aplikacja ma problem z pobraniem magazynu i wogole z załadowaniem się. czesto ją wywala :(. dlatego pobieram drugą opcją choć nie ukrywam wolałbym mieć magazyn przez aplikacje tak jak reszte.

  • Marcin Nowak

   Mam taki sam problem.

  • Niedługo naprawdę niedługo będzie to znaczenie poprawione

  • Mam tak samo ja Ty :)

 • kormo

  Pisałem o Koperniku w świecie smartonów, nim stało sie to modne :)
  http://kormo.pl/post/58047777040/prawo-kopernika-greshama-korma

  • mr_pit

   Dobre :)

   • kormo

    No ba!

 • Kapi

  U mnie aplikacja w ogóle jeszcze nie widzi najnowszego numeru, poczekam aż będzie w niej dostepny.

  • shady

   U mnie też nie widzi,,, :(

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.