Mastodon

Plastic Perfected, czyli nowa reklama iPhone’a 5c

6
Dodane: 10 lat temu

Dziś w nocy Apple opublikowało najnowszą reklamę kolorowego iPhone’a 5c.

Plastic Perfected, bo taką nazwę nosi ta reklama, pokazuje wizualizację, jak powstaje iPhone 5c. Z reklamy wynika, jakby cały był plastikowy. ;) A zresztą, zobaczcie sami:

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, Redaktor iMagazine.pl. Mastodon: mcskrzypczak@c.im

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 6

Mam iP5 (żeby nikt nie mówił, że hejtuje, bo mam Androida) i zauważyłem jedno. Gdy wychodziły kolejne Samsungi, czy telefony od Google zawsze były głosy, że to plastikowe gówno, a iPhone jest najlepszy na świecie. Teraz gdy Apple zaczyna wydawać plastikowe gówno to jest to super telefon, który na pewno się przyjmie.
To zaślepienie czy już hipokryzja?

PS To samo tyczy się iOS 7. Prawda jest dużo bardziej funkcjonalny niż 6. Ma dużo wyczekiwanych i potrzebnych rzeczy, ale bądźmy szczerzy jest po prostu brzydki. Jasne można się do niego przyzwyczaić, bo można się przyzwyczaić do wszystkiego. Nie zmienia to faktu, że szata graficzna idealnie pasuje do iPlastic iFantastic. Czy tylko mi Apple oprócz funkcjonalności kojarzyło się ze smakiem i gustem?

Bo to nie jest plastikowe gówno. To plastikowa perfekcja. Taka rożnica. :-) A system iOS 7 ma bardzo elegancki, wyrafinowany UI. Moim faworytem jest widok odtwarzania w aplikacji Muzyka. Ideał.

Z tym że Apple ma jeszcze alu iPhona 6S, a Samsung ma tylko plastikowe modele. Wyjątkiem jest HTC…

O! Kolega chyba pisze do nas z 2015 roku. iPhone 6s? :-)