Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu iMagazine 10/2013 – iPhone 5S i 5C

iMagazine 10/2013 – iPhone 5S i 5C

27
Dodane: 10 lat temu

3 lata. Tak, właśnie mijają 3 lata odkąd jesteśmy z Wami. Trzy lata ciężkiej, ale bardzo satysfakcjonującej pracy całej ekipy iMagazine, aby dostarczyć Wam najlepszy i najpopularniejszy magazyn elektroniczny w Polsce. 3686… tyle stron w sumie ma cały iMagazine, nie licząc tego, urodzinowego numeru! Ale warto tworzyć taki projekt – bo pracuję z najfajniejszymi i najlepszymi redaktorami na świecie, jednocześnie mając najlepszych Czytelników!

Dziękuję Wam, droga redakcjo – każdemu z osobna.

Dziękuję też Wam, drodzy Czytelnicy – bez Was nas by nie było.

Czego możecie nam życzyć? Wytrwałości i żeby rynek się rozwijał, wtedy będziemy mieli o czym dla Was pisać.

W tym roku dostaliśmy, zresztą jak co roku, prezent w postaci nowych iPhone’ów. Tym razem są to aż dwa nowe modele – 5s i 5c. Specjalnie dla Was dokładnie je prezentujemy i to, jak myślę, niestety długo przed polską premierą. Duża część numeru jest temu poświęcona.

Życzę Wam miłej lektury i jeszcze raz dziękuję za te 3 lata!

Smacznego!


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

pobierz

Kliknij aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine. Zapisz się do naszego newslettera - co miesiąc dostaniesz link do pobrania najnowszego numeru.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów do pobrania naszej aplikacji z App Store. Użytkowników Androida zapraszamy do Google Play Store.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 27

Przeczytałem wszystkie – 3686 stron, czyli od pierwszego numeru. Teraz czeka mnie radość ze spotkania z kolejnym numerem. Moim zdaniem jest to najlepsze czasopismo o “Jabłuszkach”. Pamiętam jeszcze te pierwsze jabłuszka – Macintosh, bo to był mój pierwszy komputer, i tak już zostało do dziś, choć z małą przerwą – której mi wstyd przed samym sobą.
Ale do rzeczy: gratuluję tego skórzanego jubileuszu (to 3-cia rocznica) i życzę wszystkim zaangażowanym w tworzenie magazynu powodzenia i doczekania srebrnych, złotych itd jubileuszy. No i wytrwałości, i niech rynek się rozwija, abyście Wy mieli o czym pisać, a my czytać. Miejcie też wyrozumiałość dla nas czytelników, za te … wpisy, komentarze. Nie zawsze są one na miejscu, wiem, bo je czytam, ale jak to w życiu bywa, że w koszu pełnym pięknych jabłuszek, znajdzie się jakieś zgniłe, albo ktoś dorzuci gruszkę :-)
Pozdrawiam

Bardzo dobry numer. Świetne felietony s@ntee, Pawła Hacia i Rafała Gdaka. Normalne, fajne podejście do nowej polityki Apple pod rządami Cooka.
Nie mogę już czytać na forach i portalach o tym, że Apple się kończy. Makofcy, znafcy, dla których Apple zaczęło się na iPhonie, w najlepszym razie na MacBooku?

Rok temu w lutym kupiłem pierwszego iPhone’a i tydzień później iPad’a, Maca trochę później i od tego czasu każdy numer czytam od deski do deski. W międzyczasie pobrałem archiwalne numery by się zapoznać. Życzę kolejnych 1 000 000 stron i wysokiego poziomu publikacji.

Gratulacje oczywiście :)
Pytanie do Szanownego kolegium redakcyjnego : czy macie w planach wykonać aktualizacje do Waszej aplikacji z AppStore, bo to co tam jest to zwykła koopa…. Ostatni update z 12.09.2012 (sic!), a mamy juz 2013 i os7 na pokładzie :)

To dobre pytanie, ale niestety nie do nas tylko do Apple…my nic nie jesteśmy w stanie zrobić gdy aplikacja leży i czeka u nich na akcept…