Mastodon

Nowy pakiet iLife dla OS X oraz iOS

13
Dodane: 10 lat temu

Apple wydało dziś nowe wersje wszystkich aplikacji pakietu iLife na iOS oraz OS X. Doczekał się on odświeżonej szaty graficznej, pojawiły się też nowe funkcje.

iLife składa się z trzech aplikacji: iPhoto, iMovie oraz GarageBand. Wszystkie dostępne są od dziś bezpłatnie, zarówno dla nowych użytkowników urządzeń z iOS, a także dla użytkowników OS X. Posiadacze starszych wersji mogą dokonać bezpłatnej aktualizacji.

Najwięcej zmian pojawiło się w GarageBand. Dodano funkcję Drummer, która umożliwia tworzenie i zaawansowaną edycję ścieżek perkusji. Biblioteka dźwięków została znacznie poszerzona. W iMovie przebudowano natomiast interfejs, czyniąc go wygodniejszym dla początkujących użytkowników. iPhoto na iOS zyskało natomiast możliwość tagowania zdjęć i wygodniejszego wyszukiwania.

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 13

Mam problem chce pobrac iworka na macbook air kupionego 1 pazdziernika w ispocie lecz na stronie apple mac zostal aktywanany 30 wrzesnia … Ten jedziem dzien przesadzil ze musze wydac 240zl mozna cos na to poradzic?

Powinien wystarczyć dowód zakupu z odpowiednią datą i rozmowa z supportem apple.

Kolega Marcin ma rację, jak rejestrowałem CarePacki do mini server jeden numer seryjny miał datę rejestracji “z księżyca”, skan dowodu zakupu załatwił sprawę.

A uruchomiłeś go wcześniej choć raz? U mnie zaktualizował się dopiero po uruchomieniu starej wersji i wejściu do strony aplikacji w AppStore. Mam za to problem z iMovie w wersji 9 która pozostała po zaktualizowaniu do wersji 10. Nie wiem co z tym zrobić. Jak usunąć z dysku.

Odpal 10.x ( x< 8 ) z dowolnego dysku zainstaluj Apreture i zobacz w AppStore…ew zrob upgrade . Slabe ale zawsze kilka euro w kieszeni.