Mastodon
Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 15

Kurcze, fajny ten iPad. Nexus 5 nie zrobil na mnie wrazenia, a chcac miec dostep na obu platformach jest to ciekawa opcja. iPhone wydaje sie klaustrofobiczny po przesiadce z Androida. Czekam na kolejne spostrzeżenia. Ciekaw jestem jak A7 radzi sobie z taka rozdzielczoscia wzgledem wydajnosci na iPhonie.

chciałbym zobaczyć porównanie wielkości z iPad 2 generacji który nadal jest w sprzedaży :) Mam go i jestem bardzo tego ciekaw że zostawili 2kę która jest podobno nadal bardzo popularna.
Większość serwisów porównuje iPad Air tylko z 4 generacją co IMO jest właśnie nie do końca ok. 4ka nie jest już w sprzedaży :)

Ale wielkością praktycznie nie różnią się 2, 3 i 4 – nawet akcesoria są dokładnie te same, także nie rozumiem. Ja nie mam 2 także zrobiłem z tym co mam…

To jest piąta generacja urządzenia i najlepsze porównanie to porównanie z poprzednikiem, czyli z iPadem czwartej generacji.

Ja mam ochote isc z Apple do sadu

Kupilem ORYGINALNA ichnia przejsciowke z Lightning na microUSB i + iPad Air i……… mam text – “Not Charging” – oczywiscie jakis tam kabelek microUSB i ORYGINALNA ladowarka iPad Air

He. He. Iść z Apple do sadu. Pewnie chcesz piszesz o sądzie, a nie o sadzie, ale w przypadku Apple to jednak z tym sadem wszystko się zgadza. ;-)

Widać że filmik pomimo wrażenia przygotowanego w 3 minuty, treściwie (słownie) może być. Niestety trzeba popracować na trzymaniem prezentowanego sprzętu w polu widzenia obiektywu.

Czy ktokolwiek może potwierdzić, że w Airach jest wadliwe wykonany wyświetlacz/podświetlenie co wpływa na obecnośc żoltego zabarwienia ekranu (tzw. ‘book spine’), gdy patrzy się pod określonym kątem?