iMagazine

HK Center

Jak usunąć powiadomienia z zablokowanego ekranu

10/11/2013, 20:49 · · · 1

Jedną z nowości OS X Mavericks są powiadomienia wyświetlane na zablokowanym ekranie. Choć w niektórych sytuacjach taka funkcja może być przydatna (bo nie musimy się logować, żeby sprawdzić, czy nie dostaliśmy maila), to może również budzić pewne wątpliwości, co do poufności danych. Apple dało jednak możliwość wyłączenia tej opcji dla poszczególnych aplikacji.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Aby wyłączyć powiadomienia na zablokowanym ekranie dla każdej z aplikacji musimy uruchomić Preferencje systemowe i wybrać Powiadomienia.

Następnie z listy aplikacji po lewej stronie okna wybieramy jakiś program i odznaczamy opcję Pokazuj powiadomienia na zablokowanym ekranie.

Smacznego!

Źródło: Cult of Mac

1

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Maciej Winiarski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciej Winiarski
Gość
Maciej Winiarski

Dajcie zdjęcie kotka jako wallpaper! :)