Mastodon

App.net Broadcast – otrzymuj powiadomienia push na interesujące Cię tematy

3
Dodane: 11 lat temu

broadcast-pressApp.net to platforma, na której powstaje wiele interesujących aplikacji. Konta od jakiegoś czasu są za darmo, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby takowe sobie założyć. Wiele osób do dnia dzisiejszego myli go z Twitterem, że to klon. Otóż nic bardziej mylnego. Dzisiaj przedstawiono kolejną ciekawą funkcję tej platformy – Broadcast.

Broadcast to narzędzie, w którym możemy tworzyć kanały, aby za ich pomocą dostarczać zainteresowanym subskrybentom informacji, które ich interesują. To coś podobnego do RSS i zapewne tak przez niektórych będzie wykorzystywane, ale założenie jest inne.

Założyłem dzisiaj specjalny kanał dla iMagazine, w którym będziemy informować Was na temat nowych projektów, zmian i nowości dotyczących naszej aplikacji, o nowych numerach naszych magazynów, zmian organizacyjnych i wszelkich innych bardziej technicznych oraz istotnych informacji. Spodziewam się, że będzie to zaledwie kilka powiadomień push w miesiącu.

ADN iMag News demo

Aby odbierać takie powiadomienia push, czyli Broadcasty, wystarczy zasubskrybować interesujący Was kanał na App.Net za pomocą ich aplikacji, dostępnej dla iPhone’a oraz Androida.

Nasz możecie znaleźć tutaj: iMagazine News na App.net. Przykładowe kanały innych znajdziecie już w samej aplikacji App.net.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 3

A ja nadal nie kumam o co tu chodzi i po co to jest. Serio. Skoro i tak mam powiadomienia push z większość aplikacji, usług itp, to po co mam abonować kolejną? Serio się pytam i no offense. Po prostu staram się zrozumieć i za cholerę nie mogę złapać o co w tym chodzi. App.net miał być lepszym klonem Twittera, a jest jak jest – korzysta z niego na całym świecie 200k userów z czego w Polsce pewnie z kilkadziesiąt osób (ciekawe ile na stałe). Teraz wypierają się tego, że miał to być klon Twittera, a informacja o tym była tylko “elementem strategii marketingowej”. Wprowadzają za to nową usługę, która dla mnie jest niczym innym jak klonowaniem tych samych usług dostępnych i tak w innych aplikacjach…kurcze – po co?