iMagazine

0% raty prosto od Apple w Europie, niestety nie w Polsce

02/12/2013, 12:31 · · · 4

Apple dzisiaj wprowadziło w wybranych krajach Europy możliwość kupienia produktów na raty. Dotyczy to między innymi Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech i Austrii. Polska niestety nie załapała się do puli.

Apple financing 01

Z rat można skorzystać przy zakupie o minimalnej wartości 400 euro lub 429 funtów, a oprocentowanie oraz dostępne okresy kredytowania sprzętu są zależne od kraju. Przykładowo, a UK oprocentowanie wynosi 0% przy opcji 10 miesięcy (można brać na 10, 24, 36 i 48 miesięcy), a w Niemczech przy 24 miesiącach (w opcji 12, 18 i 24).

Apple financing 02

Oferta jest ograniczona i trzeba spełnić określone warunki – w UK dotyczy okresu pomiędzy 2/12/2013, a 10/01/2014.

Więcej informacji znajdziecie tutaj (dotyczy UK).


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Pawel napisał(a):

No cóż, jesteśmy krajem zbyt wysokiego ryzyka na takie akcje :)

Igor napisał(a):

Dokładnie u nas nie da rady z takim czymś, nawet jak są raty 0%, to nie są one 0% :)

Endzio napisał(a):

Myślicie,że Polska się jeszcze załapie czy nie?

Robiq napisał(a):

Wojtek zapomniales dopisac, ze raty 0% – przynajmniej we Francji sa tylko na okres swiateczny, od 2/12/2013 do 10/01/2014 i przy zakupie powyzej 400 euro. http://store.apple.com/fr/browse/campaigns/finance/spread_the_cost

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK