iMagazine

Sieć Play udostępniła ustawienia LTE dla iPhone’ów

04/12/2013, 21:33 · · · 5

Od niedawna w sieci Play dostępna jest łączność za pośrednictwem technologii LTE. Dziś użytkownicy iPhone’ów również otrzymali do niej dostęp.

Jeżeli korzystacie z sieci Play, możecie już uruchomić LTE na iPhone’ach. Aby to zrobić, należy pobrać nowe ustawienia operatora. W tym celu wchodzimy do Ustawień, a następnie do zakładki Ogólne. Teraz wybieramy pozycję To urządzenie…. Komunikat o dostępności nowych ustawień pojawi się automatycznie. Po zatwierdzeniu go pobrane zostaną nowe ustawienia.

Smartfon automatycznie przełączy się na LTE  po kilkunastu sekundach, o ile będzie się znajdował w jego zasięgu. Aby je wyłączyć, wystarczy w Ustawieniach znaleźć menu Sieć komórkowa, a następnie odznaczyć opcję Włącz LTE.

Źródło grafiki: ipod.info.pl


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Cris napisał(a):

Jak to możliwe, że żadne powiadomienie nie wyskakuje ?

Filip Ek napisał(a):

czy ktos wie, czemu nie dziala mimo wlaczonego w ustawieniach LTE w prepaid?

Tomasz Żuk napisał(a):

bo nie znajdujesz się w sieci LTE

Filip Ek napisał(a):

thx, juz dawno wszystko smiga :)

Łukasz napisał(a):

Mam już LTE które pojawiło się zamiast 3G. I teraz jak wyłączę LTE to zostaje mi 3G (jeśli jest zasięg) jeśli nie pracuje mi na „E” i pytanie: czy teraz się nie da dać jak wcześniej że po wyłączeniu 3G pracuje na samym E ??

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK