iMagazine

Receipt Manager – polskie aplikacje w App Store

05/12/2013, 08:50 · · · 3

ikonaReceipt Manager for iOS to program, który służy do przechowywania paragonów.

Użytkownik podaje dane paragonu, opcjonalnie zdjęcie.

Zdjęcie można wyeksportować do albumu lub wysłać mailem.

Kategoria w App Store – Productivity

Producent – Artur Bartczak

Link – https://itunes.apple.com/pl/app/receipt-manager-for-ios/id742198884?mt=8

Cena – 1,79 EURO

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

mx_app napisał(a):

A jak to wygląda prawnie, czy np coś reklamując muszę mieć oryginalny paragon czy mogę im pokazac kopię (np wydruk)? Czyli czy dzięki temu programowi nadal musze trzymac oryginalne paragony, czy ten program to tylko organizer paragonów.?

EdiVip napisał(a):

Ja już kilka razy reklamowałem „Na zdjęcie” i wszystko było ok. Jak ktoś się pytał o oryginał to pokazywałem dowolny wyblaknięty paragon :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK