iMagazine

Cute Food – Cooking App for Kids – polskie aplikacje w App Store

06/12/2013, 08:55 · · · 2

cute_food_ikonaCute Food – Cooking App for Kids – to kreatywna aplikacja na iPady, stworzona z myślą o zachęcaniu dzieci do jedzenia owoców i warzyw, oraz dostarczaniu inspiracji rodzicom na pomysłowe i zdrowe posiłki w domu.

Do dyspozycji mamy ponad 200 kawałków owoców i warzyw, z których tworzymy wirtualne dania według własnego pomysłu lub korzystając z 20 dostępnych wzorów w aplikacji.

Dania możemy umieszczać na 16 różnych talerzach, zaś w tło wstawiać 16 różnych obrusów.

Stworzone potrawy zapisywane są w obrębie aplikacji, można je również dowolnie nazywać.

Aplikacja została stworzona z myślą o bezpieczeństwie dzieci, nie zawiera bannerów reklamowych, zaś dostęp do wszystkich zewnętrznych linków jest chroniony równaniem matematycznym.

NAZWA PRODUCENTA: Jump App

KATEGORIA W APP STORE: Games

LINK DO POLSKIEGO APP STORE: https://itunes.apple.com/pl/app/id648773321?mt=8&affId=1720307

CENA: 2,69 euro

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Jacek Norbert napisał(a):

Dajecie w linku do AppStore linki pośredniczące ale np: jak ja klikam w link do aplikacji to pojawia się ekran z: „This link is not active, please inform the webmaster. If you are the webmaster please contact your local TradeDoubler Support.

TradeDoubler” więc chyba coś nie tak macie.

Dominik Łada napisał(a):

Dzięki za zwrócenie uwagi – już wszystko działa

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK