iMagazine

Photoshop i Lightroom taniej dla wszystkich do końca roku!

10/12/2013, 12:38 · · · 3

Adobe wychodzi na przeciw potencjalnym subskrybentom po raz kolejny przedłużając promocję na zestaw Photoshop + Lightroom.

Promocja na subskrypcję Photoshop i Lightroom trwa już od 20 listopada i raz została już przedłużona (miała się pierwotnie skończyć 2 grudnia, ale wydłużono jej czas trwania do 8 grudnia). Aby trafić do jeszcze szerszego grona Adobe zdecydowało się na kolejne przesunięcie daty zakończenia promocji – do 31 grudnia 2013 roku.

Dla przypomnienia nadmienię tylko, że oferta dostępna jest dla wszystkich, a promocyjny koszt to tylko 12,29 EUR za miesiąc przy subskrybcji rocznej.

Specjalnie dla osób, które zastanawiają się nad skorzystaniem z oferty przygotowano specjalną infografikę:

Więcej informacji o promocji możecie odnaleźć na stronie: creative.adobe.com/plans/offer/photoshop+lightroom oraz na oficjalnym blogu Photoshopa – blogs.adobe.com/photoshopdotcom/2013/12/9-99-photoshop-photography-program-extended-to-dec-31.html.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Paweł Wojciechowski napisał(a):

Ciekawe ile jeszcze razy przedłużą. A może na stałe wejdzie do oferty w takiej cenie… (marzenie)

Kamil napisał(a):

Na ilu komputerach mozna instalować? Wersja box miała 2 kompy…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK