iMagazine

12 Days of Gifts w App Store

10/12/2013, 09:58 · · · 2

W App Store pojawiła się aplikacja 12 Days of Gifts, która umożliwi nam pobieranie darmowych treści.

Jak co roku w grudniu Apple przygotowuje dla wszystkich wirtualne prezenty. Z tej okazji wydana została specjalna aplikacja 12 Days of Gifts. Począwszy od 26 grudnia, aż do 6 stycznia będziemy mogli za jej pomocą pobrać przygotowane dla nas niespodzianki, oczywiście za darmo. Wśród nich mogą pojawić się aplikacje, muzyka, filmy, czy książki. W zasadzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak czekać. W aplikacji 12 Days of Gifts wyświetlany jest licznik pozostałych do akcji dni.

Jeśli dodatkowo zgodziliśmy się na otrzymywanie powiadomień, będziemy informowani o nowych prezentach w ten sposób. Jak można przeczytać w dołączonym do programu FAQ, nowe prezenty powinny być aktywne każdego dnia po północy według czasu ustawianego na podstawie wybranego sklepu App Store, który wybieramy przy pierwszym uruchomieniu aplikacji.

12 Days of Gifts możecie pobrać z App Store.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

zzachm napisał(a):

Aplikacja wymaga iOS7. Mikołaj przyjdzie tylko do „grzecznych” użytkowników :P

Aniołów napisał(a):

Ja mimo iż mam iPad mini z ios7.0.4 nie mogę zainstalować … Wciąż prosi o aktualizację systemu pomocyyy

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK