iMagazine

Yahoo Weather dostępne na iPadzie

16/12/2013, 14:20 · · · 2

Zawsze dziwiło mnie, że w iOS na iPadzie nie pojawiła się aplikacja pogody, znana z mniejszych urządzeń z tym systemem. Yahoo Weather bardzo przypomina ten program, a od dziś dostępne jest również na tabletach.

Yahoo Weather na iPadzie oferuje dokładnie te same funkcje, co wersja na iPhone’a oraz iPoda touch. Program wyszukuje prognozę pogody według lokalizacji lub dla określonych przez użytkownika miast. W głównym widoku wyświetlane są jedynie podstawowe informacje, czyli temperatur i zachmurzenie w ciągu najbliższej doby, natomiast w tle widoczne są zdjęcia zrobione w okolicy miejsca, do którego odnosi się prognoza. Pochodzą z serwisu Flickr i zmieniają się co jakiś czas, ponadto wybierane są naprawdę udane fotografie.

Rozszerzony widok pozwala śledzić szczegółową pogodę w ciągu doby, widoczne są też informacje o kolejnych dziesięciu dniach. Ponadto znajdziemy tu informacje o wietrze, satelitarną mapę zachmurzenia i temperatury, a także informacje o opadach.

Według mnie Yahoo Weather to naprawdę dobry odpowiednik systemowej pogody. Wygląda świetnie, a do tego jest darmowy.

Link do App Store: Yahoo Weather


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Rafał Kasprzak napisał(a):

Jak od dzisiaj jak mam od jakiegos czasu na iPad 2? Az sprawdzilem czy omamow nie mam, ale nie.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK