iMagazine

Dwudolarowa promocja

17/12/2013, 22:14 · · · 1

Strona twodollartues.com co tydzień oferuje jakieś aplikacje w przecenie po 2 $. Czasem trafiają się prawdziwe perełki. Teraz, z okazji nadchodzącego nowego roku przecenionych jest 6 aplikacji, z czego aż 3 są zdecydowanie warte zakupu.

Pierwszą z nich jest Forklift, czyli menadżer plików oferujący przeglądanie systemu plików w dwóch kolumnach. Jest to również bardzo dobry klient FTP.

Kolejną aplikacją jest PopClip, który dodaje w naszym systemie inspirowane iOS-em menu do kopiowania, wklejania, czy wycinania tekstu. Niech Was jednak to nie zwiedzie, to tylko podstawowe akcje oferowane przez PopClip. Jego siła drzemie w tworzonych przez społeczność plug-inów, które dodają więcej funkcji, jak choćby skracanie zaznaczonych linków, obsługa Markdown, przeszukiwanie frazy w domyślnej wyszukiwarce, itp., itd. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że jestem maniakiem jeśli chodzi o korzystanie z klawiatury. Ale uwierzcie, dla tej aplikacji warto korzystać z myszy! Polecam.

Ostatnią aplikacją, na którą chciałem zwrócić Waszą uwagę, to Yoink. Jest to taka podręczna półka na pliki. Świetna do wykorzystania, gdy mamy np. plik na pulpicie i chcemy go załączyć do maila, który odpalony jest w aplikacji pełnoekranowej. „Chwytamy” wtedy plik, a następnie przenosimy go na specjalne miejsce, które pokazuje się niedaleko naszego kursora. Aplikacja, która bardzo ułatwia życie.

Oprócz powyższych trzech aplikacji w promocji są również Leaf 2 – czytnik RSS, Markdown PRO – dość rozbudowany edytor tekstu przy użyciu składni Markdown oraz TuneSpan – aplikacja, która pozwala przenieść składniki biblioteki iTunes na dyski zewnętrzne.

Do końca promocji zostały jeszcze 2 dni, dlatego polecam się z nią zapoznać. Nie trzeba kupować wszystkiego, a 2$ za każdą aplikację to nie dużo jak na ich możliwości.

Źródło: Two Dollar Tuesday

1

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mateusz S Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mateusz S
Gość
Mateusz S

Niby 1,79€, a na koncie zablokowało ponad 2 razy więcej… Nie rozumiem jak to niby działa. Na koncie mam zablokowane środki z dwóch tranzakcji o takim samym tytule i o różnych kwotach, ale większych niż 1,79€.