iMagazine

Pierwsze wrażenia: Głośnik Puma Soundchuck

18/12/2013, 12:12 · · · 1

Niezły oryginał. Pierwszy raz widzę taką koncepcję na głośnik. Do redakcji trafił głośnik Puma Soundchuck.

Pumę znamy raczej ze sprzętu sportowego niż ze sprzętu audio, ale wbrew pozorom głośnik Soundchuck gra bardzo dobrze jednocześnie będąc dostosowanym do ekstremalnych warunków. Słowem idealny dla ludzi aktywnie spędzających czas.

Ze względu na swoją budowę, jest odporny na wstrząsy, upadki, wilgoć, pot.

puma2

Pierwsze wrażenie jakie miałem jak go rozpakowałem dotyczyło rozmiaru – myślałem że jest mniejszy niż faktycznie się okazał. Głośnik tak na prawdę składa się z dwóch głośników połączonych ze sobą gumowym paskiem. Oba głośniki łączą się ze sobą dzięki magnesom tworząc walec.

Wbudowana bateria starcza na 6 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki.

Głośnik dystrybuuje w Polsce firma Forcetop. Kosztuje on 429PLN i dostępny jest w pięciu kolorach – szarym, niebieskim, różowym, pomarańczowym i czerwonym.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

iJacek napisał(a):

Jako prezent kupiłem takie głośniki na http://www.macmaniac.pl tylko że w kolorze czerwonym (lub dokładniej wściekle czerwonym :-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK