iMagazine

Pierwsze wrażenia: Bluelounge Messenger

20/12/2013, 10:55 · · · 6

Porządna torba na elektronikę to dla mnie bardzo ważna rzecz. Messenger od Bluelounge jest jedną z najpojemniejszych, pomieści nie tylko komputer, ale nawet konsolę do gier.

Torba Bluelounge przeznaczona jest do noszenia na plecach. Została wyposażona w szeroki pasek z klamrą do szybkiej regulacji długości, więc można ją błyskawicznie dopasować do aktualnego obciążenia. Jest przy tym bardzo pojemna – pomieści MacBooka Pro o przekątnej 17 cali, jednak jest tak głęboka, że spokojnie wejdzie tam drugi, taki sam komputer. Jej kształt i ułożenie na plecach sprawiają, że ciężar dobrze się rozkłada i nie jest aż tak mocno odczuwalny.

Processed with VSCOcam

Zaskoczyło mnie to, że główna kieszeń torby nie posiada wydzielonej przegrody na elektronikę. Pozwoliło to zyskać sporo miejsca, jednak jeśli przenosimy komputer lub tablet razem z innymi przedmiotami, to należy je dodatkowo zabezpieczyć. Zewnętrzna część torby posiada niewielkie kieszonki, w sam raz na okablowanie.

Torba dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz ceglastej. Kosztuje 139€. Niebawem będzie dostępna również w Polsce.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Igor napisał(a):

Jak to wygląda z Macbookiem Air 13″?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK