iMagazine

Pierwsze wrażenia: Klawiatura Logitech Ultrathin Keyboard Cover

21/12/2013, 09:52 · · · 6

Ciepła bułeczka. Najnowsza, dopiero co wprowadzona na rynek klawiatura Logitech Ultrathin Keyboard Cover dedykowana iPadom Air, trafiła do naszej redakcji.

logitech2

Logitech Ultrathin Keyboard Cover już testowałem. Ale był to model dla iPadów 2-4. Bardzo go wtedy chwaliłem za jakość wykonania i wygodę pisania. Tym razem nic się nie zmieniło, a nawet odnoszę wrażenie po kilku godzinach spędzonych z nią, że klawisze są wygodniejsze.

logitech4

Podobnie jak w poprzednim modelu mamy dwie grupy magnesów – na zawiasie Smart Cover, oraz w ryniencie utrzymującej iPada w pozycji stojącej.

logitech5

Różnice – zastosowanie matowego plastiku na obudowie powyżej klawiatury oraz gumowe nóżki zabezpieczające aluminiowy spód przed porysowaniem.

Klawiaturę, w dwóch kolorach, można już zamawiać na stronie Logitech w cenie 429PLN.

logitech3


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Marcel Herba napisał(a):

Rzeczywiście „Ultrathin” -.-

Dominik Łada napisał(a):

Jest zdecydowanie najcieńszym i najlżejsza z dostępnych na rynku – tylko ~300g to niewiele, reszta wazy 400-500g nie mówiąc o tych z obudowami

Marcel Herba napisał(a):

Tak, ale gabarytowo to prawie drugi iPad. Czy rzeczywiście moduły bluetooth i klawisze nie mogą być cieńsze?

Dominik Łada napisał(a):

Pewnie jakby była z plastiku to mogłaby być jeszcze lżejsza, ale jest aluminiowa, jak iPad. Dodatkowo zapominasz o ważnym aspekcie – musi być pewna waga aby było wszystko stabilne

Marcel Herba napisał(a):

Rzeczywiście, zapomniałem o tym :D

Dominik Łada napisał(a):

Włożyć się da, ale nie jest to szczyt stabilności…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK