iMagazine

Swipey, czyli szybkie uruchamianie aplikacji

02/01/2014, 11:45 · · · 2

Dziś w nocy, w Cydii pojawił się nowy, bardzo ciekawy tweak – Swipey.

Narzędzie to pozwala na błyskawiczne uruchamianie określonych aplikacji. W jaki sposób. Jego twórca posłużył się zablokowanym ekranem. Jak wiadomo, aby odblokować nasze iUrządzenie musimy przeciągnąć ekran od lewej krawędzi w prawo. Swipey wykorzystuje odwrotny gest – przesunięcia od prawej krawędzi ekranu w lewym kierunku. Przechodzimy wtedy do nowych widoków (maksymalnie 6), z których każdy przedstawia ikonę jakiejś aplikacji. Gdy zatrzymamy się chwilę dłużej na konkretnej ikonie, zostanie uruchomiona wskazana aplikacja.

Dostępne przez Swipey aplikacje (podzielone na dwie kategorie – aplikacje systemowe oraz aplikacje użytkownika) konfigurujemy z poziomu Ustawień.

Dodatek Swipey jest płatny (kosztuje 1,99$) i znaleźć go można w oficjalnym repo BigBoss.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Fryto napisał(a):

Kurde, kupiłem tą applikację i po instalacji wysypuje się springboard ;/

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK