iMagazine

Virtualo dostarcza książki do iBookstore

17/01/2014, 16:24 · · · 3

Virtualo, jedna z największych, polskich, internetowych księgarni z ebookami, nawiązała współpracę z Apple i zaczęła dostarczać e-booki takich wydawnictw jak m.in. WAB, Albatros, Iskry, Wielka Litera, Dom wydawniczy PWN, Zielona Sowa, Sol czy Marginesy do iBookstore.

Usługa Virtualo jest zautomatyzowana i nie wymaga od wydawców żadnych własnych zasobów technologicznych. Stanowi również dla partnerów handlowych dystrybutora dodatkowy kanał sprzedaży, który można uruchomić w kilka dni. Obecnie w sprzedaży w App Store jest już ponad 1160 tytułów dostarczonych przez Virtualo.

Fajnie, że polski katalog w iBookstore powiększa się i można znaleźć w nim coraz więcej ciekawych tytułów.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Mateusz Kamiński napisał(a):

Szkoda, że ograniczyliście się do notki prasowej. Mogliście chociażby opisać jakość wspomnianych książek (składu).

Dominik Łada napisał(a):

Notka była z 5x dłuższa;-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK