iMagazine

Fajny pomysł na nowe Ray-Bany

19/01/2014, 22:41 · · · 1

Wpawdzie u nas w tej chwili za oknem panuje zima (w końcu), ale pojawił się nowy, dosyć ciekawy koncep wykorzystania okularów przeciwsłonecznych jako powerbanku dla iPhona – Ray-Ban Shama Shade.

Pomysł logiczny i fajny, ale obawiam się, że na tym etapie technologii, jakim jesteśmy, chyba mało realny. Akumulator zamontowany w zauszniku, w którym jednocześnie musi zmieścić się jeszcze panel słoneczny byłby bardzo mały, w związku z tym raczej za mocno by nie doładował naszego iPhona. To samo się tyczy panelu słonecznego – o tej powierzchni raczej nie byłby w stanie ładować naszego telefonu.

Niemniej jednak pomysł genialny – jakby sprawdzał się, to jestem gotowy go kupić.

Źródło: Feeldesain


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

okularnik napisał(a):

mi tam wystarczyłby wbudowany kabel usb-lightening i już byłby przydatny bajer.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK