iMagazine

Pokaz slajdów z muzyką na iOS

29/01/2014, 19:26 · · · 0

Urządzenie z iOS w połączeniu z Apple TV idealnie nadaje się do pokazywania znajomym zdjęć. System pozwala nie tylko stworzyć pokaz slajdów, ale też urozmaicić go muzyką.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Aby uruchomić pokaz slajdów, wchodzimy do aplikacji Zdjęcia, a następnie wybrać album, który ma zostać wyświetlony. Następnie dotykamy przycisku udostępniania i z listy wybieramy Pokaz slajdów.

1

Teraz zaznaczamy opcję Odtwórz muzykę. Po dotknięciu pola Muzyka zostaniemy przeniesieni do listy wszystkich utworów, jakie aktualnie znajdują się na urządzeniu. Wystarczy wybrać jeden z nich, a następnie uruchomić pokaz z poziomu menu Opcje pokazu slajdów.

2

Źródło: OS X Daily


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK