iMagazine

iMagazine 2/2014 – Zimowo

04/02/2014, 11:10 · · · 8

U hu ha, nasza zima zła. My się zimy nie boimy, bo… mamy nowe rękawiczki Mujjo, którymi możemy obsługiwać nasze iPhone’y na mrozie. Ale już na serio, faktycznie zima przypomniała sobie o nas i odnoszę wrażenie, jakby za oknem upał lekko zelżał.

Początek roku to czas, który kojarzy mi się przede wszystkim z dwiema sprawami – po pierwsze wszyscy robią różne podsumowania minionego roku, a po drugie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jeśli chodzi o tę pierwszą kwestię, to my też podsumowaliśmy zeszły rok i zaproponowaliśmy Wam konkurs, w którym przyznaliśmy pierwszy raz tytuł Gadżetu roku iMagazine – została nim kostka do gry DICE+. Niesamowite urządzenie, polskie, o którym pisaliśmy w poprzednim numerze iMagazine. Druga kwestia – WOŚP. Już po raz 22. Jurek Owsiak ze swoją fundacją zbiera pieniądze na chore dzieci i osoby starsze. W tym roku również my przyłączyliśmy się do tego wydarzenia i dzięki temu jest specjalna okładka, którą wylicytowała firma SUPORT Sebastian Czubała, która jest dystrybutorem na terenie Polski m.in. JBL, Harman Kardon, AKG, Infinity oraz innych marek audio. Cieszymy się bardzo, że udało nam się dzięki temu zdobyć dla chorych dzieci 3150 PLN. To szczytny cel!

Zapraszamy do lektury lutowego wydania najpopularniejszego magazynu w polskim App Store, w którym tradycyjnie znajdziecie wiele ciekawych tekstów o produktach takich firm jak m.in. Yamaha, BlueLounge, Sennheiser, OCDock, Sony, Logitech, Harman Kardon, Puma i inne.

Plik PDF – 70,2MB (174 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

h13ronim napisał(a):

Brawo za pomysł z datą :)

Dominik Łada napisał(a):

Tzn?

h13ronim napisał(a):

Ok, to nie wy, to system. W trakcie przegrywania plik miał datę 24.01.1984 :)

Dominik Łada napisał(a):

A to…;-)…to jest od zawsze w OSX, taki żart

Zbigniew GODLEWSKI napisał(a):

Szanowna Redakcjo. Ten felieton o ZUS mogliście sobie darować. Po pierwsze – profil iMagazine jest przecież inny. Po drugie autor tekstu wyraźnie wylewa swoje osobiste żale i frustracje związane z tą instytucją. Niby konwencja felietonu na to pozwala ale red. Ziemkiewicz za podobnie napastliwy tekst w Newsweeku zapłacił swego czasu nie tylko zdjęciem z łamów magazynu. Nie należy bowiem napadać na ZUS tylko na ustawodawcę. ZUS jest TYLKO wykonawcą przepisów uchwalonych na Wiejskiej. Uściślając kontrolę i ściągalność, eliminując oszustwa i wyłudzenia urzędnicy tak na prawdę dbają o dobrostan innych ubezpieczonych. Na tezę o lepszych systemach mogę odpowiedzieć, że są państwa w których system ubezpieczeń wzajemnych funkcjonuje doskonale a obywatele sobie go chwalą. Swoją drogą nie rozumiem czemu autor nie opluł urzędu skarbowego który łupi obywateli jeszcze bardziej ( niby ) nic w zamian nie dając.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK