iMagazine

Pierwsze wrażenia: OtterBox Wallet Case

04/02/2014, 22:47 · · · 4

Otterbox znany jest z wytrzymałych etui do różnorodnej elektroniki, w tym do iPhone’ów oraz iPadów. Jeden z najnowszych produktów tej firmy nie tylko zabezpiecza telefon, ale też zastępuje portfel.

OtterBox Wallet Case przeznaczony jest dla iPhone’a 5 oraz 5s. Etui jest dwuczęściowe – gumowe wnętrze nakładane jest na telefon, a następnie zabezpieczane plastikową obudową. Dodatkowo do kompletu dodawana jest folia na ekran. Wszystkie elementy dobrze do siebie pasują, a zastosowane materiały są dobrej jakości.

DSCF1075

To, co wyróżnia nową obudowę OtterBox, to kieszeń na karty oraz banknoty. Tył obudowy jest pogrubiony, po odsunięciu go można umieścić wewnątrz kilka kart. Nie jest to może nic skomplikowanego, ale dla osób, które sporadycznie posługują się gotówką, to całkiem spore udogodnienie.

Więcej o OtterBox Wallet przeczytacie już w marcowym wydaniu iMagazine.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Marcin Hinz napisał(a):

Bardzo fajne urządzenie. Tylko trochę za bardzo toporne. Czekam na wersję lite, z mniejszą (minimalną) ochroną dla telefonu i tak samo pojemnym miejscem na karty+gotówkę.

Paweł Hać napisał(a):

Fakt, wizualnie brakuje mu lekkości. Ale to OtterBox – ma też chronić, i tak jak na tak wzmacnianą obudowę jest naprawdę niewielka. Speck ma trochę obudów z miejscem na kartę, są mniejsze niż ta, ale i mniej pancerne.

seriofajnasprawa napisał(a):

jak szukasz jakiegoś minimalnego portfela to polecam: http://www.distilunion.com/products/wally-case_iphone-wallet-case
W sam raz jeśli nie chcesz go nosić cały czas no i jest skórzany i bardzo dobrze działa :)

Bartosz Lis napisał(a):

Wie ktoś moze czy jest coś podobnego ale do iPoda Touch 5gen ???

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK