iMagazine

Monthly – polskie aplikacje w App Store

05/02/2014, 16:55 · · · 1

ikonaMonthly to prosta i świetnie zaprojektowana aplikacja do planowania comiesięcznego budżetu.

Występuje w kategorii Finanse, która to kategoria ma jeden podstawowy problem. 8 na 10 aplikacji finansowych to twory tak skomplikowane, że 8 na 10 użytkowników AppStore w ogóle nie zagląda do kategorii Finance. Monthly chce to zmienić.

Monthly oferuje prosty, zrozumiały w mgnieniu oka widok budżetu miesięcznego oraz kolorowy, oparty na gestach interface. To sprawia, że monthly to aplikacja, której z powodzeniem będzie używać wspomniane wyżej 8 na 10 użytkowników AppStore.

Twórca: Marek Ekes

Kategoria w AppStore: Finance

Link: https://itunes.apple.com/app/id789876133?mt=8

Cena: 0.99€

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Maksymilian napisał(a):

Jak Clear dla list tak monthly dla budzetu!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK