iMagazine

Zarządzanie wyświetlanymi katalogami w Mail na iOS

07/02/2014, 18:07 · · · 4

W podstawowym widoku skrzynek pocztowych na iOS wyświetlane są katalogi, które segregują pocztę według określonych reguł. Aby lepiej dostosować aplikację do swoich potrzeb, można zmienić wyświetlane początkowo katalogi.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Na początku uruchamiamy aplikację Mail i przechodzimy do głównego widoku skrzynki. Następnie wybieramy przycisk Edytuj, by włączyć edycję kolejności katalogów. Możemy również zaznaczyć, które z nich mają być wyświetlane (za pomocą pól po lewej stronie).

1

Przycisk Dodaj skrzynkę… umożliwia wyświetlanie dodatkowych katalogów, takich jak archiwum, kosz czy też poczta niechciana.

2


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Bart napisał(a):

rozladowala mi sie bateria w iPad Air po ponad 62 dniach :(

mr_pit napisał(a):

List od revenue xD

Bart napisał(a):

niezle oko :) niestety unpaid tax :( £560 poszlo sie walic

mr_pit napisał(a):

Szkoda. Było by na zakupy w apple store. Ja wciąż czekam na swój :) pozdro

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK