iMagazine

Paczka z wielkimi aplikacjami dla użytkowników Parallels Desktop

11/02/2014, 11:29 · · · 13

Zazwyczaj, gdy pojawiają się różne paczki z aplikacjami po promocyjnej cenie, to wyróżniają się jedną lub dwiema dobrymi aplikacjami. Reszta to tzw. „zapychacze”. Dziś na moją skrzynkę pocztową przyszła wiadomość o nowej paczce, która deklasuje chyba wszystkie inne, jakie się do tej pory ukazały. Jest tylko jeden mały haczyk.

„Sprawcą” pojawienia się nowej promocji jest znana wszystkim firma Parallels. Aby zachęcić swoich użytkowników do aktualizacji programu Parallels Desktop for Mac do wersji 9, dodano do tego zakupu kilka innych aplikacji gratis:

  • 1Password 4 Mac (do kupienia w MAS (44,99 €) i przez stronę (49,99 $)) – wiodące narzędzie do przechowywania haseł z różnych witryn, poufnych danych, licencji na oprogramowanie, itd. Dla mnie to druga aplikacja (zaraz po Dropboksie), którą instaluję po reinstalacji systemu. Program z grupy „must-have”.
  • Fantastical (do kupienia w MAS (17,99 €) i przez stronę (17,99 €)) to jedna z najlepszych aplikacji do zarządzania kalendarzem. Wspiera zarówno iCloud jak i Gmail i pozwala na jedną, bardzo wygodną rzecz – wpisywanie kolejnych wydarzeń przy użyciu naturalnego języka (niestety tylko po angielsku).
  • CleanMyMac 2 (do kupienia przez stronę (39,95 €)) – kombajn, którego zadaniem jest utrzymanie naszego komputera w czystości. Szczególnie przydatny dla użytkowników mniejszych dysków SSD. A do tego bardzo ładny program.
  • MacHider (do kupienia w MAS (8,99 €) i przez stronę (9,99 €)) – kolejna aplikacja twórców CleanMyMac, która tym razem pozwala na łatwe ukrycie i zabezpieczenie ważnych dla nas plików.
  • Kaspersky Internet Security for Mac (59,95 $) – roczna licencja na oprogramowanie, którego celem jest wychwycenie wszechobecnego malware’u.
  • Parallels Access for iPad – półroczna subskrypcja dedykowanej aplikacji do zdalnego sterowania wirtualnymi maszynami pod kontrolą Parallels Desktop.

Tak jak napisałem wyżej, paczka kosztuje tyle, co sam upgrade Parallels Desktop for Mac do wersji 9, czyli 49,99 € (około 210 zł). Tanio nie jest, ale naprawdę warto biorąc pod uwagę takie „doborowe towarzystwo” wyśmienitych aplikacji. Do wyboru mamy trzy metody płatności: kartą kredytową, PayPal oraz przelewem. Można zakupić zarówno na osobę fizyczną jak i firmę.

Na koniec najważniejsza informacja – paczkę możecie znaleźć na tej stronie → buy.parallels.com/329/purl-pd9u-sp. Promocja jest ograniczona i prawdopodobnie zakończy się 14 lutego, dlatego warto się szybko zastanowić.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

mrgtaboss napisał(a):

Kusząca propozycja, niestety nie mam tyle pieniędzy na koncie

Krzysztof Kwiatkowski napisał(a):

Dla mnie paczka nie jest atrakcyjna, bo CleanMyMac i Fantastical mam a reszta programów jest mi zbędna :) ale komuś może się to przydać.

Kamildevpo napisał(a):

Kupując tutaj mogę 1password podczepić do konta mac app store ?

Andrzej napisał(a):

aktualizacja Parallels do wersji 9 – wymagana jest starsza wersja ?

Maciej Skrzypczak napisał(a):

Tak, wersja 7 lub 8.

Andrzej napisał(a):

Eeee to nie dla mnie w takim razie nie mam starszej wersji :(

Andrzej napisał(a):

Ehhh w takim razie to nie dla mnie nie mam starszej wersji

Maciej Skrzypczak napisał(a):

Zawsze możesz kupić tylko dla dodatkowych aplikacji, bo w dalszym ciągu się opłaca. :)

Zbyszek Czapnik napisał(a):

Dla mnie wszystkie aplikacje poza 1Password są zbędne. A kupowanie tego programu poza MAS to strata kasy. lepiej poczekać na jakąś fajną promocję tego programu.
Inna sprawa, że wersja 3.8.21 z jednej z wcześniejszych promocyjnych paczek działa ciągle doskonale.

Mateusz Kołakowski napisał(a):

Jest też paczka samych tych dodatkowych aplikacji za £25. Kupiłem, aplikacje działają a użytkownikiem Parallels nie jestem. Jedyna wada jest taka ze licencja na 1password i Fantastical nie jest na nasze nazwisko tylko na ‚Parallels user number xxxxx’ natomiast CleanMyMac i MacHide pytają o nasz mail i są na nazwisko. Generalnie paczka super, tylko muszę przekonać się do 1password bo jak do tej pory wystarczał mi iCloud KeyChain.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK