iMagazine

AnySpot – Spotlight w każdym miejscu

13/02/2014, 10:46 · · · 0

Mam nadzieję, że wybaczycie mi chwilową monotematyczność – Cydię i Spotlight. Kontynuując motyw tworzenia czegoś na wzór Alfreda na iOS poszukiwałem narzędzia, które pozwalałoby na wywoływanie Spotlight w każdym miejscu. I udało mi się.

AnySpot to kosztujący niespełna dolara plugin do aplikacji Activator. Dzięki temu mamy niemal pełną dowolność jeśli chodzi o wybór akcji wywołującej AnySpot, czyli w ostatecznym wyniku Spotlight. W moim przypadku jako przełącznik aktywujący Spotlight wybrałem wciśnięcie po sobie fizycznych przycisków - i + do zmieniania poziomu głosu. Wygląda to w ten sposób:

Przy wykorzystaniu innego tweak’u – Activator Addon for BeeKeyboard z opisywanym powyżej mogę wywoływać Spotlight w każdym miejscu również za pomocą zewnętrznej klawiatury.

Dzięki AnySpot mogę jeszcze bardziej zbliżyć się do funkcjonalności Alfreda.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK