iMagazine

blue pocket – polskie aplikacje w App Store

14/02/2014, 09:28 · · · 5

ikonaAplikacja blue pocket została zaprojektowana z myślą o wygodnym dostępie do kuponów rabatowych, kart stałego klienta, kart stempelkowych, a także biletów wstępu.

Dzięki blue pocket użytkownik zyskuje codzienny dostęp do atrakcyjnych promocji, udostępnianych przez partnerów aplikacji z różnych branż.

Można odszukać (także dzięki geolokalizacji) rabaty w pobliskiej restauracji, sklepie odzieżowym, salonie urody, klubie fitness i innych miejscach w okolicy użytkownika.

Wystarczy, pokazać swój kupon bądź kartę na ekranie telefonu obsłudze lokalu!

blue pocket umożliwia też przechowywanie kart lojalnościowych, które mamy już w swoim portfelu. Wystarczy zeskanować ich kody oraz wpisać swoje dane.

Producent: LSI Software S.A.
Kategoria App Store: Lifestyle
Bezpośredni link do App Store: https://itunes.apple.com/pl/app/blue-pocket/id547985180?mt=8

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Tomasz Lechowicz napisał(a):

Myślałem, że prezentowane przez Was aplikacje są selekcjonowane w temacie ich jakości… Opinie w AppStore skutecznie zniechęcają mnie do samego pobrania…

Marek napisał(a):

To nie jest kwestia ani telefonu, ani aplikacji, tylko właśnie skanerów. Jeśli skaner jest laserowy, wtedy odbija się od wyświetlacza. Jeśli jest ledowy, wtedy go odczyta.

kodipar78 napisał(a):

Wprawdzie próbowałem innej aplikacji, ale zarówno z folią „przeźroczysta” jak i matową skaner kodów kreskowych nie mógł odczytać kodu zapisanego w telefonie.

matt napisał(a):

skaner musiałby być obrazowy aby odczytać kod z ekranu lcd. jedynie nieliczne skanery laserowe to potrafią

Kuba Puch napisał(a):

Naprawde wymysliliscie Passbook???
No super, ja tez mam pomysl na aplikacje:
Generalnie chodzi o to, ze kazdy z nas kazdego dnia ma cos do roboty. Proponuje stworzyc apke, w ktorej bedzie mozna wprowadzic zdarzenie i konkretnego dnia o tym przypomniec!
Moznaby nazwac ja np… Notes… Kalendarz… a moze: Przypomnienia.
Tak!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK