iMagazine

Pierwsze wrażenia Luxa2 H1 Premium Holder

14/02/2014, 21:33 · · · 1

Otrzymałem do testów bardzo ciekawy stand dla iPhone’a (i nie tylko) firmy Luxa2 – H1 Premium Holder.

Wykonany z wysokiej jakości aluminium model ten dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – srebrnym, czarnym i czerwonym. Jego stopka do złudzenia przypomina pomniejszoną wersję podpory z iMaków, więc jeśli posiadacie jednego, to zdecydowanie będzie pasować do kolekcji (szczególnie w srebrnym kolorze). Telefon przytrzymywany jest za pomocą 6 gumowych „kołeczków”, które można rozsuwać. Działanie tego mechanizmu, gdy zobaczyłem to po raz pierwszy, nasunął mi na myśl otwieranie otworu gębowego przez filmowego Predatora. Dzięki możliwości dostosowania uchwytu, jak wspomniałem na początku, zmieścimy w nim nie tylko iPhone’a, ale również inne smartfony o przekątnej ekranu od 3,2” do 4,8”.

Plecki telefonu opierają się o miękką gumę, która dodatkowo zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wyśliźnięciem się urządzenia z uchwytu.

Największą jednak zaletą jest możliwość ustawienia niemal dowolnego kąta w pionie i poziomie.

Stand Luxa2 H1 Premium Holder dostępny jest u polskich resellerów w cenie około 200 zł.

Więcej o tym stojaku będziecie mogli przeczytać już niedługo w nadchodzącym numerze iMagazine. Oczywiście jeśli macie jakieś pytania związane z tym produktem, zachęcam do skorzystania z komentarzy.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Bart napisał(a):

troche malo estetyczny (zwlaszcza te „trzymadelka”

w dodatku nie ma zadnego mocowania do stolika

Ja swoj rozwiazalem w taki sposob http://www.youtube.com/watch?v=uJaUzANyTyk

P.S. Moj filmik :)

P.S. 2. Odcielem przednia czesc zelu by ladniej wygladalo

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK